ZumbAtomic dla maluchów

Twoje dziecko ma wciąż wiele pokładów niespożytkowanej energii? Lubi muzykę, taniec, gry i zabawy?

Zatem ZumbAtomic to zajęcia, które pokochasz Ty i Twoje dziecko!

Do grupy możesz dopisać Swoją Pociechę w każdym momencie !

ZumbAtomic wprowadza dzieci do magicznego świata tańca i fitnessu poprzez zabawę oraz proste choreografie do największych hitów muzyki popularnej i dynamicznej muzyki latynoamerykańskiej. Nauczą dzieci koordynacji, równowagi, pomogą kształtować i rozwijać kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć!

ZumbAtomic to nie tylko ćwiczenia i taniec. ZumbAtomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uświadamia  jak jest on ważny w życiu każdego człowieka. ZumbAtomic uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Badania wykazały również, iż ZumbAtomic pobudzaja pracę mózgu i tym samym ma korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy, dzięki którym dzieci dowiedzą się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały.

Twoje dziecko będzie pod opieką wykwalifikowanej nauczycielki tańca , która uwielbia pracę z dziećmi –Asi Radeckiej

Asia  zadba o ciepłą atmosferę na zajęciach oraz zapewni Twojemu Dziecku 45 min świetnej, tanecznej zabawy!

3-5 lat poniedziałek g. 16.15