Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych 26.10-23.11 2022

Partner nie może wyciągnąć Cię na parkiet podczas wesela Waszych przyjaciół? Andrzejki lub Sylwester przerażają Cię już w sierpniu? Pomimo tego, że lubisz ruch, poruszanie się w rytm muzyki to już dla Ciebie wyższa matematyka? Skończ z tymi wymówkami! U nas organizujemy zajęcia dla par, podczas których zobaczysz, że taniec towarzyski może być łatwy, przyjemny i przede wszystkim może być źródłem prawdziwej radości. Naszym zdaniem nauka przez zabawę daje najlepsze efekty, dlatego bardzo dbamy o to, by podczas naszych zajęć panowała zawsze przyjazna atmosfera!
Organizowany przez nas kurs tańca towarzyskiego dla par sprawi, że dowiesz się, jak się ruszać w rytm rock’n’rolla, muzyki latynoamerykańskiej, Disco Polo i wielu innych. Nasze spotkania nie tylko pozwolą Ci poczuć się pewnie na parkiecie, ale również wzmocnią relację z partnerem i będą doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu.
Dzięki naszemu kursowi poznasz uniwersalne kroki, którymi od teraz będziesz mógł zachwycać na niemalże każdej imprezie. Postaw na naukę w naszej szkole!
W programie kursu
*Merengue
*Disco Samba
*Dwa na Jeden
*I ….. Coś specjalnie od nas….
Zapraszamy od 26 października do 23 listopada w każdą środę o godzinie 19.00 do 20.30
( 5 spotkań x 90min)
Przyjdź w parze lub solo?
Zapisy telefoniczne – 601471686 Jarek 509543077 Asia
Przez face lub maila asia_jarek@go2.pl
Zapraszamy też osobiście do naszej siedziby przy Baczyńskiego 6.
Cena za cały kurs 170 zł za osobę, druga osoba w parze 130 zł

weddingdance #party #couple #dance #passion #akrobatyka #ladiessololatino #pierwszytaniec #balet #hiphop #zumba #akrobatyka #videoClipDance #taniecwspółczesny #taniectowrzyski #foxtrot #discosamba #dwanajeden #weddingdance #joga

Shopping Cart
Scroll to Top