Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych 14.09 – 12.10

Partner nie może wyciągnąć Cię na parkiet podczas wesela Waszych przyjaciół? Andrzejki lub Sylwester przerażają Cię już we wrześniu? Pomimo tego, że lubisz ruch, poruszanie się w rytm muzyki to już dla Ciebie wyższa matematyka? Skończ z tymi wymówkami! U nas organizujemy zajęcia dla par, podczas których zobaczysz, że taniec towarzyski może być łatwy, przyjemny i przede wszystkim może być źródłem prawdziwej radości.

Naszym zdaniem nauka przez zabawę daje najlepsze efekty, dlatego też bardzo dbamy o to, by podczas naszych zajęć panowała zawsze przyjazna atmosfera!
Organizowany przez nas kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych sprawi, że dowiesz się, jak poruszać się w rytm rock’n’rolla, muzyki latynoamerykańskiej, Disco Polo i wielu innych. Nasze spotkania nie tylko pozwolą Ci poczuć się pewnie na parkiecie, ale również wzmocnią relację z partnerem i będą doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Dzięki naszemu kursowi poznasz uniwersalne kroki, którymi od teraz będziesz mógł zachwycać na niemalże każdej imprezie. Postaw na naukę i zabawę w naszej szkole!

W programie kursu

  • Merengue,
  • Disco Samba,
  • Dwa na Jeden,
  • I ….. Coś specjalnie od nas….

Zapraszamy od 14 września do 12 października w każdą środę o godzinie 19.00 do 20.30.
(5 spotkań x 90 min.)
Przyjdź w parze lub solo. ?
Zapisy telefoniczne:
601 471 686 Jarek
509 543 077 Asia

przez face lub maila: taniec@szykdance.pl
Zapraszamy też osobiście do naszej siedziby przy ul. Baczyńskiego 6 w Częstochowie.
Cena za cały kurs to 150 zł za osobę, druga osoba w parze 120 zł

Shopping Cart
Scroll to Top