Referencje

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za te piękne słowa! Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług. Jeśli chcesz dołączyć do naszej tanecznej podróży, gdzie każdy krok prowadzi do niezapomnianych doświadczeń i odkryć magię tańca, zapraszamy serdecznie!

Kinga Zając
Kinga Zając
17/05/2024
Profesjonalnie prowadzone zajęcia przez pana Jarka oraz miła atmosfera. Polecam! 😊
Olga D
Olga D
28/04/2024
Tańczę bo lubię Nawet bucików nie zgubię Balet i akrobacje I już mam pełną SZYK u relacje💃
Kasia Kasia
Kasia Kasia
26/04/2024
To jest Szyk to jest myk my łapiemy wszystko w mig. My tańczymy hip hop i zadyszkę mamy ale nigdy w życiu się nie poddamy. Nasza pani Asia hip hopa bryka i dlatego taka fajna z niej kobieta. Także wszystkich pozdrawiamy i do tańca zapraszamy 😁😊😘❤️🤸👯
Paulina Gęsiarz
Paulina Gęsiarz
25/04/2024
W Szyku nikt nie nudzi się wcale, A nawet dostaje się złote medale. Akrobatyka, balet i nawet tańczyć można "hip hopa", Każde dziecko na taniec najdzie ochota 😀
Oliwia Gie
Oliwia Gie
23/04/2024
Serdecznie polecam Szkole Tańca Szyk. Chodziłam na zajęcia wiele lat temu jako dziecko, i wróciłam teraz po latach, Pani Asia ma w sobie nadal wiele pasji i energii do przekazywania wiedzy o tańcu. Jestem zachwycona i na pewno od nowa rozpocznę moją przygodne z tańcem.
Justyna Pastuszka
Justyna Pastuszka
29/02/2024
Mariusz Kowasz
Mariusz Kowasz
29/01/2024
Profesjonalne i indywidualne podejście oraz przyjazna atmosfera. W pełni wartościowy czas i niezapomniane chwile. Serdecznie polecam :)
pawel cierpial
pawel cierpial
30/11/2023
Do szkoły tańca SZYK trafiliśmy z polecenia znajomych a tam- wspaniali instruktorzy Joasia i Jarek, miła atmosfera, profesjonalne podejście, ludzie z pasją i determinacją, zajęcia prowadzone są profesjonalnie z odrobiną humoru. Taniec to idealny sposób na oderwanie się od szarej codzienności. Postanowiliśmy spróbować i obydwoje z małżonką zakochaliśmy się w nim, jesteśmy obecnie na trzecim kursie i myślę że nie jest to ostatnie słowo które wypowiemy w tym temacie... Pozdrawiamy i serdecznie polecamy Klaudia i Paweł.
Romaulda Jedrzejczyk
Romaulda Jedrzejczyk
29/11/2023
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć. Świetna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego z osobna.
Tomasz Mariusz
Tomasz Mariusz
29/11/2023
Super
Shopping Cart
Scroll to Top