Referencje

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za te piękne słowa! Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług. Jeśli chcesz dołączyć do naszej tanecznej podróży, gdzie każdy krok prowadzi do niezapomnianych doświadczeń i odkryć magię tańca, zapraszamy serdecznie!

Justyna Pastuszka
Justyna Pastuszka
29/02/2024
Mariusz Kowasz
Mariusz Kowasz
29/01/2024
Profesjonalne i indywidualne podejście oraz przyjazna atmosfera. W pełni wartościowy czas i niezapomniane chwile. Serdecznie polecam :)
pawel cierpial
pawel cierpial
30/11/2023
Do szkoły tańca SZYK trafiliśmy z polecenia znajomych a tam- wspaniali instruktorzy Joasia i Jarek, miła atmosfera, profesjonalne podejście, ludzie z pasją i determinacją, zajęcia prowadzone są profesjonalnie z odrobiną humoru. Taniec to idealny sposób na oderwanie się od szarej codzienności. Postanowiliśmy spróbować i obydwoje z małżonką zakochaliśmy się w nim, jesteśmy obecnie na trzecim kursie i myślę że nie jest to ostatnie słowo które wypowiemy w tym temacie... Pozdrawiamy i serdecznie polecamy Klaudia i Paweł.
Romaulda Jedrzejczyk
Romaulda Jedrzejczyk
29/11/2023
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć. Świetna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego z osobna.
Tomasz Mariusz
Tomasz Mariusz
29/11/2023
Super
AGA P
AGA P
25/11/2023
Fantastyczne miejsce, pełne pasji i miłości do tańca. Cudowni ludzie. Serdecznie polecam dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oglądanie co tydzień wygibasów córki i jej postępów jest równie przyjemne jak oglądanie pięknego pierwszego tańca na ślubie znajomych. Każdy kto tam trafi, znajdzie to czego szuka!
Vojtas
Vojtas
17/11/2023
Świetne zajęcia dla dzieci. Córka korzysta z kilku form aktywność i z każdej jest zadowolona :)
Julian YT
Julian YT
28/10/2023
Marcin Nowacki
Marcin Nowacki
07/10/2023
Kinga Nowacka
Kinga Nowacka
07/10/2023
Profesjonalnie w miłej atmosferze. Super zajęcia dla dzieciaków. Syn uwielbia panią Asię. Pozdrawiamy ;)
Shopping Cart
Scroll to Top