Szkoła tańca SZYK

Daj się zaprosić do krainy tańca

Szkoła Tańca Szyk powstała w 1992r. z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności taneczne i zdobywać nowe. Szkoła tańca SZYK to miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii. Posiadamy szeroką ofertę zajęć skierowaną do osób w różnym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych i na rożnych etapach zaawansowania. Z nami odkryjecie Państwo porywającą magię tańca, zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.

Do dyspozycji naszych kursantów są:

• dwie przestronne sale z lustrami
  • profesjonalne podłoże do tańca
  • dobrej klasy nagłośnienie
  • szatnia
  • toalety
  • kącik zabawy dla malucha
  • recepcja
  • podgląd zajęć (kamera CCTV)
  • miejsce gdzie można zaczekać na swoje zajęcia i w miłej atmosferze wypić kawę, poczytać prasę
  • bezpłatny dostęp do Wi-Fi

Jesteśmy obecni na częstochowskim rynku od ponad 30 lat i mamy duże doświadczenie w zakresie nauki tańca oraz organizacji różnego typu imprez. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Trenerzy

Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele Tańca Towarzyskiego posiadający najwyższą międzynarodową klasę  taneczną S tańca sportowego
z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu tańca dzieci, młodzież i dorosłych.
Ich najwyższe kompetencje zostały potwierdzone dyplomem The Imperial Society of Teachers of Dancing uzyskanym w Wielkiej Brytanii.

Joanna Szymańska-Radecka
taniec@szykdance.pl