Sylwestrowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych 07.12 – 28.12.2022

Idealnie przed Sylwestrem i nadchodzącym Karnawałem.

Partner nie może wyciągnąć Cię na parkiet podczas wesela Waszych przyjaciół? Andrzejki lub Sylwester przerażają Cię już w sierpniu? Pomimo tego, że lubisz ruch, poruszanie się w rytm muzyki to już dla Ciebie wyższa matematyka? Skończ z tymi wymówkami! U nas organizujemy zajęcia dla par, podczas których zobaczysz, że taniec towarzyski może być łatwy, przyjemny i przede wszystkim może być źródłem prawdziwej radości. Naszym zdaniem nauka przez zabawę daje najlepsze efekty, dlatego bardzo dbamy o to, by podczas naszych zajęć panowała zawsze przyjazna atmosfera!

Organizowany przez nas kurs tańca towarzyskiego sprawi, że dowiesz się, jak się ruszać w rytm rock’n’rolla, muzyki latynoamerykańskiej, Disco Polo i wielu innych. Nasze spotkania nie tylko pozwolą Ci poczuć się pewnie na parkiecie, ale również wzmocnią relację z partnerem i będą doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Dzięki naszemu kursowi poznasz uniwersalne kroki, którymi od teraz będziesz mógł zachwycać na niemalże każdej imprezie. Postaw na naukę w naszej szkole!

W programie kursu

*Merengue

*Disco Samba

*Dwa na Jeden

*I ….. Coś specjalnie od nas….

Zapraszamy od 07 do 28 grudnia w każdą środę o godzinie 19.00 do 20.50

(4 spotkania x 1h 50 min)

Przyjdź w parze lub solo?

Zapisy 509543077 Asia

Przez face lub maila asia_jarek@go2.pl

Zapraszamy też osobiście do naszej siedziby przy Baczyńskiego 6.

Cena za cały kurs 170zł za osobę, druga osoba w parze 130zł

Shopping Cart
Scroll to Top